E-sklep

Informacja

Promocje

Urządzenie do ozonowania PURIFIER FRESH

Generator ozonu - odgrzybianie i dezynfekcja klimatyzacji

Więcej szczegółów

30/20/P/AC29170

Cena:

1 070,00 zł

1 270,00 zł

Więcej informacji

PurifierTM znakomicie usuwa wszelkie przykre zapachy z wnętrza pojazdów, pochodzące od zwierząt, pleśni, dymu papierosowego czy jedzenia. Bardzo istotny jest fakt, że jego działanie polega nie tylko na neutralizacji zapachów, lecz również na unieszkodliwieniu bakterii i alergenów z tapicerki, okładzin i wszelkich zakamarków pojazdu, jak również z układu klimatyzacji. Proces neutralizacji trwa zaledwie parę minut!

Jaka jest przyczyna powstawania przykrego zapachu w pojeździe?

Wilgoć z powietrza skrapla się na zewnętrznych powierzchniach systemu klimatyzacji. Podczas postoju, ciemne, ciepłe i wilgotne zakamarki pojazdu są środowiskiem sprzyjającym rozmnażaniu się bakterii i pleśni, co jest źródłem nieprzyjemnego zapachu. Zarodniki pleśni wraz z bakteriami, pyłkami i innymi zanieczyszczeniami unoszą się w kabinie i dostają się do płuc osób podróżujących. PurifierTM unieszkodliwia te niepożądane organizmy wiążąc je z ozonem sprawiając, że powietrze w kabinie jest o wiele zdrowsze, a komfort jazdy nieporównanie lepszy.

W porównaniu z urządzeniami działającymi na zasadzie ultradźwięków, PurifierTM jest bardziej ekonomiczny, gdyż nie wymaga zastosowania żadnych materiałów eksploatacyjnych, co w przypadku chemikaliów bywa szczególnie kłopotliwe z uwagi na obowiązujące przepisy (REACH, Sanepid).

Urządzenie wyposażone jest w timer z automatycznym wyłącznikiem, dzięki czemu zostanie ono wyłączone przed ponownym dostępem obsługi do wnętrza oczyszczanego pojazdu.

Wszyscy znają ochronne znaczenie ozonu dla ziemskiej atmosfery. Dziś można z jego dobroczynnego działania skorzystać we własnym samochodzie.

Wydajność: 42 g czystego ozonu na godzinę. Jest to wydajność pozwalająca na wypełnienie wnętrza standardowego samochodu osobowego w ciągu 20 minut.

Copyright 2019
Created by Special Space