Montażownica do kół TECO-36 TOP Zobacz większe

Montażownica do kół TECO-36 TOP

Montażownica automatyczna o zwiększonym zakresie obsługiwanych kół i regulowanym odbijakiem, idealna do zastosowania w profesjonalnych serwisach ogumienia.

Więcej szczegółów

60/10/T36TOP+TPH

Ostatnie egzemplarze!

Cena:

29 804,95 zł

Więcej informacji

Automatyczna montażownica „bezłyżkowa” o innowacyjnym i unikalnym koncepcie, zaprojektowana do profesjonalnego zastosowania, znakomicie nadaje się do obsługi kół ponadrozmiarowych i ciężkich o rozmiarach felgi od 10” do 25” (również kół do vanów). Montażownice z linii TOP, wyróżniające się żółtymi elementami, uzupełniają tradycyjny, pewny i ekonomiczny stół obrotowy o wzmocnioną kolumnę pionową wyposażoną w opatentowaną przez TECO głowicę „bezłyżkową”. TECO 36 TOP jest standardowo wyposażona w nowoczesną, opatentowaną przystawkę TPH, która pomaga operatorowi w łatwy sposób montować i demontować wyjątkowo sztywne i niskoprofilowe opony, na przykład typu Run-Flat. Zastosowanie tej przystawki, w połączeniu z akcesoriami opcjonalnymi, umożliwia bezproblemową obsługę największych kół motocyklowych i Harley’ów. Standardowo dostarczana w wersji 2-prędkości stołu obrotowego i pompowaniem w pedale, zaś opcjonalnie z inflatorem.

Dane techniczne:

3 fazowy silnik elektryczny 0,8 Kw
Siła odbijaka 2900 kgf
Zalecane ciśnienie pracy 8 -12 Bar
Maksymalna średnica koła 1060 mm
Maksymalna szerokość koła 370 mm
Zakres średnicy koła 10" - 25"
Zacisk wewnętrzny 10" - 22"
Zacisk zewnętrzny 13" - 25"
Waga netto 380 kg

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w montażownicy Teco 36 TOP

Automatyczna stopka montażowa "bezłyżkowa"

Opatentowany system automatyczny, wyposażony w plastikowe elementy ochronne, kontrolowany joystickiem. Procedura demontażu opony jest bardzo prosta i nie wymaga użycia łyżki, ani żadnego wysiłku operatora. Wyeliminowane jest ryzyko uszkodzenia opony lub zadrapania felgi.

Kolumna pionowa

Zaprojektowana jest do ciężkiej pracy z wymagającymi oponami. Ramię robocze kontrolowane jest pneumatycznie, dzięki czemu osiągnięto większą precyzję działania oraz efektywność. Ramię poziome wyposażone jest w podwójną blokadę oraz rolki zwiększające płynność ruchu.

Stół samocentrujący

Obsługuje koła od 10" do 25" bez dodatkowych akcesoriów. Zacisk wewnętrzny: 10"-22", zacisk zewnętrzny: 13"-25". Jego unikalna struktura zapewnia stałą i równomierną siłę zacisku dla wszystkich rozmiarów kół z tego zakresu.

System odbijania stopki

Ramię odbijaka wyposażone jest w dwustopniowy cylinder oraz opatentowany przez Teco system, gwarantujący prawidłową pozycję, niezależnie od rozmiaru lub szerokości koła, poprawiając w ten sposób dokładność procesu odbijania stopki. Podstawa koła również ma dwie pozycje.

Przystawka pneumatyczna TPH

Przystawka TPH jest na wyposażeniu standardowym montażownicy Teco 36 TOP. Służy operatorowi pomocą w montażu i demontażu szczególnie uciążliwych kół niskoprofilowych, zwłaszcza typu Run-Flat. Wyposażona jest w opatentowaną rolkę do demontażu koła, pozycjonującą się automatycznie i odklejającą oponę od felgi od strony dolnej.

Wymiary obszaru roboczego montażownicy Teco 36 TOP

Gwarancja:

1 rok
Realizowana w systemie door to door (z dojazdem do klienta)

Cena obejmuje transport urządzenia do klienta i przeszkolenie obsługi.

Copyright 2019
Created by Special Space