Montażownice do kół

Informacja

Promocje

Montażownica do kół TECO-42 TOP Zobacz większe

Montażownica do kół TECO-42 TOP

Profesjonalna montażownica, zaprojektowana specjalnie do wykonywania ciężkich zadań i intensywnej pracy, służąca do obsługi dużych kół motocyklowych, samochodów osobowych oraz dostawczych o średnicy 11"-28".

Więcej szczegółów

60/10/T42TOP

Ostatnie egzemplarze!

Cena:

33 089,15 zł

Linię TOP o charakterystycznych, żółtych elementach obudowy wyróżnia specjalna, opatentowana stopka, niwelująca konieczność stosowania łyżki podczas obsługi koła, dzięki czemu demontaż koła następuje całkowicie automatycznie. Jednocześnie redukuje ona możliwość uszkodzenia felgi czy opony. Stopka obsługiwana jest za pomocą joysticka.

Ramię robocze obsługiwane jest pneumatycznie, z potrójnym systemem regulacji. Kolumna pionowa jest wzmocniona. Zastosowano podwójny system blokady ramienia poziomego.

Przystawka TPH dostarczana jest w standardzie. Umieszczona jest po prawej stronie i jest niezwykle pomocna w obsłudze kół niskoprofilowych i sztywnych, np. Run-Flat. Wyposażona jest w opatentowany system odbijania stopki, automatycznie pozycjonujący, pozwalający stopce obsługę dowolnego koła, obecnego na rynku, w podanym zakresie rozmiarów.

Wersja standardowa wyposażona jest w inflator.

Dane techniczne: 

 

Zakres średnicy koła                                  11"-28"

Zacisk zewnętrzny                                     11"-26"

Zacisk wewnętrzny                                     15"-28"

Maksymalna średnica koła                          1110 mm (44")

Maksymalna szerokość koła                        405 mm (16")

Siła odbijaka                                             2900 Kgf

Ciśnienie robocze                                       8-10 Bar (116-145 psi)

3-fazowy silnik elektryczny                         0,8-1,1 kW (1,1-1,5 Hp)

Poziom hałasu                                           < 70 ± 3 dB(A)

Waga netto (wersja t.i.)                              435 Kg 

Automatyczna „bezłyżkowa” stopka montażowa

Opatentowany zautomatyzowany system, wyposażony w plastikowe osłony, kontrolowany przez specjalny joystick. Łatwa, szybka i automatyczna procedurze demontażu nie wymaga żadnego wysiłku ze strony operatora i niweluje ryzyko zadrapania felgi i uszkodzenia opony.

Kolumna pionowa

Zaprojektowana do wykonywania bardzo ciężkich zadań i wyposażona w stożkowe szczotki i potrójny system regulacji dla łatwej konserwacji. Ramię poziome zaopatrzone jest w podwójną blokadę oraz rolki, co gwarantuje większą płynność ruchu, dokładność i bezpieczeństwo.

Stół samocentrujący

Obsługuje koła o rozmiarze od 11” do 26” przy zastosowaniu przedłużki AR10, dostarczanej w standardzie. Geometria konstrukcji gwarantuje równomiernie rozmieszczoną siłę zacisku niezależnie od rozmiaru koła.

System odbijania stopki

Łopata odbijaka wyposażona w cylinder dwustopniowy, umożliwiający ustawienie w odpowiedniej pozycji, niezależnie od rozmiaru koła, poprawiając w ten sposób dokładność odbijania stopki. Podstawa koła również ma dwie pozycje.

Automatyczna przystawka TPH

Pomaga operatorowi w łatwy sposób montować i demontować szczególnie sztywne lub niskoprofilowe typu RUN-FLAT. TPH wyposażona jest w opatentowane narzędzie do unoszenia stopki, automatycznie pozycjonujące się. Współdziałając z „bezłyżkową” stopką montażową, TPH jest w stanie obsłużyć dowolnego rozmiaru oponę osobową obecną na rynku.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Copyright 2019
Created by Special Space