O Firmie

Przywiązujemy dużą wagę do rzetelnego i fachowego realizowania zleconych zadań, co przekłada się na szacunek, jakim obdarzamy klientów. Do tej pory z naszych usług skorzystały tysiące osób, których satysfakcja jest najlepszą rekomendacją fachowości naszych działań.

Początki

Nasza hurtownia zaopatrzenia wulkanizacji posiada duże doświadczenie w branży, gdyż jesteśmy na rynku już od niemal 40 lat, od założenia firmy w 1980 roku. Naszą działalność wyróżnia fakt, że byliśmy prekursorami w zakresie prowadzenia automatycznej myjni samochodowej na terenie Torunia. Na tych usługach nie poprzestaliśmy, gdyż po krótkim czasie również rozpoczęliśmy usługi w zakresie wulkanizacji oraz konserwacji samochodów.

Działalność handlową rozpoczęliśmy  w 1988 roku, importując z Zachodniej Europy pojazdy i opony. W  roku 1993  zaczęliśmy sprowadzać z Włoch maszyny wulkanizacyjne i ciężarki do wyważania kół. Wtedy to nawiązaliśmy  kontakty handlowe z firmami Teco oraz Cemb, z którymi współpracujemy do dziś.

Rok 1994 okazał się przełomowy, głównie za sprawą nawiązania współpracy z wiodącym producentem materiałów wulkanizacyjnych – japońską  firmą MARUNI. W  tym samym  roku uruchomiliśmy  produkcję ciężarków do wyważania kół.

W 1996 roku uzyskaliśmy status wyłącznego importera na Polskę amerykańskiego  koncernu oponiarskiego COOPER.

W  1997 utworzyliśmy  pierwszy oddział  Spółki w Krakowie, a w następnych latach kolejne w  Szczecinie, Gdańsku, Słupsku, Białymstoku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

W 2001 roku przeprowadziliśmy  się do nowego budynku z rozbudowaną częścią administracyjną i handlowo-magazynową.

siedziba.jpg

W roku 2010 rozpoczęliśmy działalność szkoleniową w zakresie prawidłowych i bezpiecznych metod naprawy ogumienia oraz obsługi koła. Celem tychże szkoleń jest właściwe stosowanie technologii napraw, dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem,  eliminowanie złych nawyków, co w konsekwencji  przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa oraz podnoszenia jakości usług świadczonych  przez serwisy obsługi.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dostosowana do aktualnych potrzeb rynku, mając na uwadze przede wszystkim,  wysoką  jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz profesjonalny  poziom obsługi klienta. Posiadając ogromne doświadczenie w branży oraz dysponując sztabem zaangażowanych profesjonalistów, utrzymujemy wiodącą pozycję wśród firm zaopatrujących serwisy ogumienia.

ekipa.jpg


Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2021
Created by Special Space
gloves gloves gloves