Zobacz wszystkie

Zobacz wszystkie

Zobacz wszystkie

Serwis maszyn i pomoc techniczna

Firma Świstowski S.A. oferuje
kompleksową obsługę serwisową w zakresie: 

  • Doradztwo techniczne
  • Montaż rządzeń warsztatowych
  • Kalibracja: wyważarek, urządzeń do geometrii kół, stacji obsług klimatyzacji
  • Przegądy okresowe oraz naprawa maszyn
  • Pełną obsługę serwisową gwarancyjną (48 h) oraz pogwarancjną na terenie całego kraju zakupionych u nas urządzeń

Numer telefonu do zgłoszeń serwisowych:

693 905 137

Zlecenie naprawy serwisowej:

Zleć naprawę

Hurtownia narzędzi warsztatowych - Świstowski

Przywiązujemy dużą wagę do rzetelnego i fachowego realizowania zleconych zadań, co przekłada się na szacunek, jakim obdarzamy klientów. Do tej pory z naszych usług skorzystały tysiące osób, których satysfakcja jest najlepszą rekomendacją fachowości naszych działań.

Nasza hurtownia zaopatrzenia wulkanizacji posiada duże doświadczenie w branży, gdyż jesteśmy na rynku już od niemal 40 lat, od założenia firmy w 1980 roku. Naszą działalność wyróżnia fakt, że byliśmy prekursorami w zakresie prowadzenia automatycznej myjni samochodowej na terenie Torunia. Na tych usługach nie poprzestaliśmy, gdyż po krótkim czasie również rozpoczęliśmy usługi w zakresie wulkanizacji oraz konserwacji samochodów.

Działalność handlową rozpoczęliśmy w 1988 roku, importując z Zachodniej Europy pojazdy i opony. W roku 1993 zaczęliśmy sprowadzać z Włoch maszyny wulkanizacyjne i ciężarki do wyważania kół. Wtedy to nawiązaliśmy kontakty handlowe z firmami Teco oraz Cemb, z którymi współpracujemy do dziś.

Czytaj więcej

Eksperci radzą

Otwierasz wulkanizację? Co musi się znaleźć w warsztacie wulkanizacyjnym?

Otwierasz wulkanizację? Co musi się znaleźć w warsztacie wulkanizacyjnym?

Wymiana kół w samochodzie jest usługą sezonową, ale naprawa ogumienia wykonywana jest przez cały rok. Do warsztatu wulkanizacyjnego zgłaszają się...
czytaj więcej
Ciśnienie w oponach - jak i czym je monitorować?

Ciśnienie w oponach - jak i czym je monitorować?

Ciśnienie w oponach to miara siły, z jaką powietrze wypełnia opony. Jest to ważne, ponieważ niewłaściwe ciśnienie w oponach może wpłynąć na...
czytaj więcej

Szkolenia dla wulkanizatorów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, założyliśmy własne centrum szkoleń, gdzie w sposób przystepny, z dużym naciskiem na zajęcia warsztaowe, przekazujemy wiedzę i umiejętności zawodowe.

Czytaj więcej

Opinie

Profesjonalne doradztwo i kompetentna obsługa. Towar wysłany bardzo szybko i w pełni zgodny z opisem.

Zaloguj się, aby móc wystawić opinie.

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2023
Created by Special Space
gloves gloves gloves