Materiały wulkanizacyjne

Informacja

Materiały wulkanizacyjne

W naszej ofercie wybrać można kompletne i wszechstronne materiały wulkanizacyjne MARUNI, które pozwalają na komfortowe i skuteczne wykonanie naprawy ogumienia. Wśród sprzedawanych produktów znajdują się przede wszystkim:

- materiały naprawcze, w tym wkłady wulkanizacyjne, płyny wulkanizacyjne, a także kołki typu STEM oraz "grzybek",
- zestawy naprawcze do opon,
- standardowe oraz uniwersalne łatki do dętek,
- sznury, które pozwalają na sprawną doraźną naprawę ogumienia w przypadku przebicia,
- guma amortyzująca oraz surowa.

Zestawy naprawcze czy łatki oraz inne akcesoria są dostępne przede wszystkim w różnych wymiarach, dzięki czemu można je stosować do różnych rodzajów pojazdów:

- samochodów osobowych i ciężarowych,
- rowerów,
- motocykli,
- maszyn rolniczych.

Podkategorie

 • Materiały do opon

  W tej kategorii oferujemy Państwu materiały wulkanizacyjne do opon. Obejmują one: łatki do opon uniwersalne (MU), wkłady do opon radialne i diagonalne (MR i MB/MS) oraz gumę wulkanizacyjną FL (do dublowania wkładów) oraz FG (gumę surową do napraw na gorąco). Za pomocą wymienionych materiałów wulkanizacyjnych, skutecznie i bezpiecznie naprawisz oponę radialną lub diagonalną.

  Do naprawy opon polecamy klej wulkanizacyjny MARUNI SUPER VALKARN.

 • Łatki do dętek

  Materiały wulkanizacyjne MARUNI obejmują szeroki zakres łatek do dętek. Oferujemy łatki okrągłe o średnicy od 21 mm do 108 mm oraz owalne od 24x34 mm do 91x149 mm. Za pomocą łatek MARUNI skutecznie naprawisz dętkę samochodową, motocyklową, rowerową, a także stosowaną w samochodach ciężarowych, pojazdach rolniczych i budowlanych.

  Do naprawy dętek polecamy klej wulkanizacyjny MARUNI VALKARN.

 • Chemia wulkanizacyjna

  Chemia wulkanizacyjna MARUNI to przede wszystkim:

  - klej wulkanizacyjny do opon MARUNI Super Valkarn, dostępny w pojemnościach 8 ml, 50 ml, 100 ml, 200 ml i 1000 ml

  - klej wulkanizacyjny do dętek MARUNI Valkarn, dostępny w pojemnościach 8 ml, 100 ml, 200 ml i 1000 ml

  - Liquid Buffer - płyn do chemicznego szorstkowania gumy

  - uszczelniacze Bead Sealer i Sealiner

 • Kołki i sznury

  Kołki i sznury wulkanizacyjne

  Oferta MARUNI obejmuje kołki grzybki, kołki typu STEM oraz sznury wulkanizacyjne. Za pomocą kołków i sznurów MARUNI skutecznie naprawisz przebicie w strefie bieżnika opony.

  Należy pamiętać, że kołki typu "grzybek" stosujemy w przypadku przebić w strefie bieżnika pod kątem nie większym, niż 25 stopni. W przypadku kąta od 15 do 45 stopni stosuje się kołek STEM w połączeniu z łatką uniwersalną, zaś w pozostałych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie naprawy na gorąco.

 • Zestawy naprawcze

  Zestawy naprawcze do ogumienia i innych wyrobów

  Podręczne zestawy, zawierające komplet przyborów potrzebnych do dokonania naprawy.

 • Łatki luzem - bez pudełek

  Łatki pakowane w woreczki strunowe, sprzedawane po 5-10 szt.

Pokazuje 1 - 18 of 155 elementów
na stronę

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2023
Created by Special Space
gloves gloves gloves