Urządzenia warsztatowe

Informacja

Urządzenia warsztatowe

Zakupione w naszej firmie urządzenia warsztatowe pozwalają specjalistom na przeprowadzenie w własnym serwisie kompleksowej obsługi koła, zarówno osobowego, jak i ciężarowego.


Zakres oferty wyposażenia

Wśród dostarczanych przez firmę Świstowski akcesoriów tworzących wyposażenie warsztatów znajdują się:
- montażownice TECO i wyważarki CEMB do kół osobowych oraz ciężarowych,
- podnośniki dwukolumnowe, punktowe oraz nożycowe,
- termopresy,
- prostowarki do felg
- pozostałe urządzenia wykorzystywane szczególnie podczas napraw wulkanizacyjnych, w tym rozwieracze, wózki,
a także generatory azotu, pozwalają mechanikowi łatwiej i szybciej dokonać diagnozy stanu opony oraz wykonać konieczne działania naprawcze.

Podkategorie

 • Montażownice do kół

  Oferujemy szeroki wybór urządzeń do montażu i demontażu opon osobowych oraz ciężarowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo montażownice dopasowane do potrzeb Waszego serwisu opon. Posiadamy sprzęt wytrzymały, o wzmocnionych elementach. Istnieje możliwość zamówienia akcesoriów, które poszerzą zakres zastosowania urządzenia, np. przystosują do montażu kół motocyklowych czy skuterów lub zwiększą zakres obsługiwanych kół.

 • Wyważarki do kół

  Wyważarki do kół, które oferujemy, to wyselekcjonowany sprzęt od sprawdzonych producentów. Można u nas zakupić sprzęt do wyważania kół zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych czy autobusów. Przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów wyważać można również koła motocykli czy skuterów. Nasi doradcy pomogą wybrać odpowiednie urządzenie, a także przeszkolą w jego obsłudze.

 • Podnośniki

  Żaden warsztat nie obejdzie się bez podnośnika. U nas zaopatrzysz się w odpowiedni podnośnik, zależnie od potrzeb. Oferujemy podnośniki kolumnowe, nożycowe, płytowe, pneumatyczno-hydrauliczne, bałwankowe i inne. Zależnie od profilu warsztatu można dobrać odpowiedni podnośnik, dopasowany jednocześnie do wolnej powierzchni oraz wysokości warsztatu. Wszystkie sprzedawane przez nas podnośniki są bezpieczne w obsłudze i wyposażone w szereg urządzeń bezpieczeństwa.

 • Urządzenia do klimatyzacji
 • Inne urządzenia
 • Maszyny dostępne od ręki

  Maszyny i urządzenia znajdujące się w naszym magazynie i gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin

Pokazuje 1 - 18 of 68 elementów
na stronę

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2023
Created by Special Space
gloves gloves gloves