TPMS

Informacja

TPMS

TPMS - Tyre Pressure Measuring System to System Monitorowania Ciśnienia w Oponach. System ten został opracowany aby zwiększyć bezpieczeństwo jazdy oraz wyeliminować ryzyko wypadku związanego ze spadkiem ciśnienia w oponie.

Na naszej stronie oferujemy wszelkie produkty związane z tematem TPMS, czyli czujniki ciśnienia, urządzenia do obsługi czujników, części wymienne oraz narzędzia. Służymy pomocą w doborze odpowiednich czujników do danego pojazdu. Na zamówienie wysyłamy zaprogramowane już czujniki. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 18 of 60 elementów
na stronę

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2023
Created by Special Space
gloves gloves gloves