Materiały do opon

Informacja

Materiały do opon

W tej kategorii oferujemy Państwu materiały wulkanizacyjne do opon. Obejmują one: łatki do opon uniwersalne (MU), wkłady do opon radialne i diagonalne (MR i MB/MS) oraz gumę wulkanizacyjną FL (do dublowania wkładów) oraz FG (gumę surową do napraw na gorąco). Za pomocą wymienionych materiałów wulkanizacyjnych, skutecznie i bezpiecznie naprawisz oponę radialną lub diagonalną.

Do naprawy opon polecamy klej wulkanizacyjny MARUNI SUPER VALKARN.

Podkategorie

 • Wklady radialne MR

  Wkłady MARUNI MR stosuje się w naprawach opon radialnych. Wykonane są z gumy wzmocnionej, a jednocześnie giętkiej, zawierającej włókna nylonowe. Pokryte są specjalną powłoką, odporną na wysoką temperaturę. Wkłady do opon można stosować zarówno w naprawach na zimno, jak i na gorąco.

  Dla najlepszych efektów należy je stosować z płynem wulkanizacyjnym Maruni Super Valkarn oraz uszczelniaczem Maruni Sealiner.

 • Wkłady diagonalne MB

  Wkłady MB służą do naprawy opon diagonalnych, począwszy od opon osobowych, aż po maszyny budowlane. Są wykonane z wzmocnionej mieszanki gumowej oraz bardzo wytrzymałych włókien nylonowych. Powierzchnia wkładu zabezpieczona jest warstwą ochronną, zabezpieczającą przed wpływem wysokiej temperatury podczas naprawy na gorąco. Łaty diagonalne do opon są łatwe w zastosowaniu, a reakcja adhezji wulkanizacyjnej zachodzi szybko i pewnie.

  Naprawę opony wkładami MB i MS należy przeprowadzić z użyciem kleju wulkanizacyjnego MARUNI SUPER VALKARN oraz uszczelniacza SEALINER.

 • Wkłady diagonalne MS

  Wkłady MS służą do naprawy strony bocznej opon diagonalnych, począwszy od opon osobowych, aż po maszyny budowlane. Są wykonane z wzmocnionej mieszanki gumowej oraz bardzo wytrzymałych włókien nylonowych. Powierzchnia wkładu zabezpieczona jest warstwą ochronną, zabezpieczającą przed wpływem wysokiej temperatury podczas naprawy na gorąco. Łaty diagonalne do opon są łatwe w zastosowaniu, a reakcja adhezji wulkanizacyjnej zachodzi szybko i pewnie.

  Wkłady MS przeznaczone są do naprawy boku opony. Są w tym celu specjalnie wyprofilowane. Pozostałe części opony naprawia się wkładami MB.

  Naprawę opony wkładami MB i MS należy przeprowadzić z użyciem kleju wulkanizacyjnego MARUNI SUPER VALKARN oraz uszczelniacza SEALINER.

 • Łatki uniwersalne

  Łatki uniwersalne do opon MU służą do drobnych napraw opon radialnych i diagonalnych. Nie zawierają kordów, są giętkie i dobrze dopasowują się do kształtu opony. Są bardzo trwałe i ekonomiczne, a naprawa z ich użyciem jest szybka i prosta.

  W przypadku przebicia bieżnika, należy wypełnić kanał uszkodzenia za pomocą kołka STEM, a następnie zabezpieczyć od wewnątrz łatką MU.

  Należy je stosować w połączeniu z klejem wulkanizacyjnym MARUNI SUPER VALKARN oraz uszczelniaczem MARUNI SEALINER.

 • Guma naprawcza

  Gumę w wulkanizacji stosuje się w dwóch rodzajach:

  - gumę do dublowania wkładów (amortyzującą)

  - gumę surową do uzupełniania ubytków gumy w oponie

Pokazuje 1 - 18 of 77 elementów
na stronę

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2022
Created by Special Space
gloves gloves gloves