Kołki i sznury

Informacja

Kołki i sznury

Kołki i sznury wulkanizacyjne

Oferta MARUNI obejmuje kołki grzybki, kołki typu STEM oraz sznury wulkanizacyjne. Za pomocą kołków i sznurów MARUNI skutecznie naprawisz przebicie w strefie bieżnika opony.

Należy pamiętać, że kołki typu "grzybek" stosujemy w przypadku przebić w strefie bieżnika pod kątem nie większym, niż 25 stopni. W przypadku kąta od 15 do 45 stopni stosuje się kołek STEM w połączeniu z łatką uniwersalną, zaś w pozostałych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie naprawy na gorąco.

Podkategorie

 • Kołki "grzybek"

  W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości kołki typu "grzybek" do naprawiania przebicia opony w strefie bieżnika.

  Kołek "grzybek" to genialne połączenie kołka oraz łatki, które znacznie ułatwia i skraca procedurę naprawy.

  Należy pamiętać, że tego rodzaju materiał można stosować wyłącznie wtedy, gdy kąt kanału przebicia nie jest większy, niż 25 stopni. W przeciwnym razie zaleca się zastosowanie kołka STEM oraz łatki MU lub MR/MB/MS.

 • Kołki STEM

  Kołki typu "STEM" służą do prawidłowego i bezpiecznego wypełnienia kanału uszkodzenia w strefie bieżnika.

  Od strony wewnętrznej opony należy zaaplikować łatkę uniwersalną lub wkład naprawczy.

  Zaleca się stosowanie wyłącznie z klejem Maruni Super Valkarn.

 • Sznury Valkaseal

  Sznury wulkanizacyjne służą do doraźnej naprawy opony. Należy je zaaplikować od strony zewnętrznej, a następnie, po dopompowaniu koła, można jechać dalej.

  Należy pamiętać, że każdą taką naprawę należy później pokazać w profesjonalnej wulkanizacji, celem inspekcji i przeprowadzenia kompletnej naprawy.

  • Sznury Power Valkaseal służą do szybkiej i łatwej naprawy przebić opon.
  • Sznury wzmocnione są włóknami nylonowymi i pokryte gumą surową.
  • Sznury Power Valkaseal należy stosować z płynem wulkanizacyjnym Super Valkarn G.
  • Sznury Power Valkaseal są uniwersalne - mogą być używane do naprawy opon dętkowych, bezdętkowych, radialnych i diagonalnych.
  • Kształt sznura po wprowadzeniu do opony dopasowuje się dokładnie do uszkodzenia.
  • Sznury Power Valkaseal są bardzo łatwe w aplikacji. Mogą być stosowane awaryjnie przez kierowców, na czas dojazdu do serwisu i naprawy opony.
  • Końce sznurów są przycięte pod kątem ostrym, co ułatwia ich wprowadzenie do oczka szydła.
Pokazuje 1 - 18 of 18 elementów

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2022
Created by Special Space
gloves gloves gloves