Wklady radialne MR

Informacja

Wklady radialne MR

Wkłady MARUNI MR stosuje się w naprawach opon radialnych. Wykonane są z gumy wzmocnionej, a jednocześnie giętkiej, zawierającej włókna nylonowe. Pokryte są specjalną powłoką, odporną na wysoką temperaturę. Wkłady do opon można stosować zarówno w naprawach na zimno, jak i na gorąco.

Dla najlepszych efektów należy je stosować z płynem wulkanizacyjnym Maruni Super Valkarn oraz uszczelniaczem Maruni Sealiner.

Pokazuje 1 - 18 of 30 elementów
na stronę

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2022
Created by Special Space
gloves gloves gloves