Łatki uniwersalne

Informacja

Łatki uniwersalne

Łatki uniwersalne do opon MU służą do drobnych napraw opon radialnych i diagonalnych. Nie zawierają kordów, są giętkie i dobrze dopasowują się do kształtu opony. Są bardzo trwałe i ekonomiczne, a naprawa z ich użyciem jest szybka i prosta.

W przypadku przebicia bieżnika, należy wypełnić kanał uszkodzenia za pomocą kołka STEM, a następnie zabezpieczyć od wewnątrz łatką MU.

Należy je stosować w połączeniu z klejem wulkanizacyjnym MARUNI SUPER VALKARN oraz uszczelniaczem MARUNI SEALINER.

Pokazuje 1 - 18 of 18 elementów

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2022
Created by Special Space
gloves gloves gloves