Montażownice do kół

Informacja

Montażownica do kół TECO-40 TOP + winda IPL Zobacz większe

Montażownica do kół TECO-40 TOP

60/10/T40TOP

Uwaga: Urządzenie dostępne na zamówienie. Termin realizacji do ustalenia z Działem Handlowym.

Profesjonalna montażownica, zaprojektowana specjalnie do wykonywania ciężkich zadań i intensywnej pracy, służąca do obsługi dużych kół motocyklowych, samochodów osobowych oraz dostawczych o średnicy 11"-27".
Linię TOP o charakterystycznych, żółtych elementach obudowy wyróżnia specjalna, opatentowana stopka, niwelująca konieczność stosowania łyżki podczas obsługi koła, dzięki czemu demontaż koła następuje całkowicie automatycznie. Jednocześnie redukuje ona możliwość uszkodzenia felgi czy opony. Stopka obsługiwana jest za pomocą joysticka.
Ramię robocze obsługiwane jest pneumatycznie, z potrójnym systemem regulacji. Kolumna pionowa jest wzmocniona. Zastosowano podwójny system blokady ramienia poziomego.
Przystawka TPH dostarczana jest w standardzie. Umieszczona jest po prawej stronie i jest niezwykle pomocna w obsłudze kół niskoprofilowych i sztywnych, np. Run-Flat. Wyposażona jest w opatentowany system odbijania stopki, automatycznie pozycjonujący, pozwalający stopce obsługę dowolnego koła, obecnego na rynku, w podanym zakresie rozmiarów.
Wersja standardowa wyposażona jest w inflator.
Winda do kół jest dostępna opcjonalnie.

Dane techniczne:

Zakres średnicy koła    11"-27"
Zacisk zewnętrzny    11"-24"
Zacisk wewnętrzny    14"-27"
Maksymalna średnica koła    1110 mm (44")
Maksymalna szerokość koła    405 mm (16")
Siła odbijaka    2900 Kgf
Ciśnienie robocze    8-10 Bar (116-145 psi)
3-fazowy silnik elektryczny    0,8-1,1 kW (1,1-1,5 Hp)
Poziom hałasu    < 70 ± 3 dB(A)
Waga netto (wersja t.i.)    435 Kg

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2023
Created by Special Space
gloves gloves gloves