E-sklep

Informacja

Montażownica do kół TECO-100 VARIANT + IPL2 Zobacz większe

Montażownica do kół TECO-100 VARIANT + IPL2

Produkt dostępny na zamówienie. Termin dostawy do ustalenia.

Więcej szczegółów

60/10/T100+IPL2

Uniwersalna automatyczna montażownica „bezłyżkowa”, przeznaczona do zastosowania profesjonalnego i bardzo intensywnego. Obsługuje koła o dużych rozmiarach i masie w zakresie od 12” do 30”. Lateralny system odbijania stopki z dyskami został przystosowany do łatwej konserwacji. W standardzie dostarczana z dwiema prędkościami obrotów w modelach 3-fazowych), z pompowaniem w pedale, z ręcznym uchwytem koła. Jednocześnie model ten oferuje szeroki zakres konfiguracji opcjonalnych:

Konfiguracja

Opis

IPL-2

Winda pneumatyczna o udźwigu 85 kg

KIT BLAST

Inflator do pompowania opon bezdętkowych

AUTOMATIC LOCK

Uchwyt szybkomocujący do koła

MI

Motoinwerter

KIT STT

Odbijak z łopatą (tylko w opcji MI)

Specyfikacja:

  • W standardzie z manualnym systemem mocowania koła, opcjonalnie uchwyt pneumatyczny. Dostępne są systemy mocowania kół nietypowych
  • Stopka „bezłyżkowa” kontrolowana przez joystick. Procedura montażu i demontażu koła jest zautomatyzowana, nie wymaga żadnego wysiłku ze strony operatora i jest całkowicie bezpieczna dla felgi.

 

Dane techniczne:

Zakres średnicy koła

12”-30”

Max. średnica koła

1150 mm (45”)

Max. szerokość koła

380 mm (15”)

Siła odbijaka

800 Kgf (1765 lbf)

Prędkość obr. stołu

8-15 obr/min

Poziom hałasu

<70 +/- 3dB (A)

Ciśnienie robocze

10 Bar (145 psi)

Udźwig windy

85 kg

Silnik 3-fazowy

0,8-1,1 kW (1,1-1,5 Hp)

Silnik 1-fazowy

0,75 kW (1,0 Hp)

Waga netto

510 kg

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Informujemy, że w dniu 18.06.2020 nastąpiło przekształcenie spółki akcyjnej Świstowski S.A. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Świstowski sp. z o.o. W związku z tym sygnalizujemy Państwu, że zgodnie z art. 553 § 1 ksh spółce przekształconej (Świstowski sp. z o.o.) przysługują wszystkie dotychczasowe prawa spółki przekształcanej (Świstowski S.A.), ale i ciążą na niej wszelkie jej obowiązki. Treść stosunków cywilnoprawnych, łączących spółkę przekształcaną z Państwem nie ulega jakiejkolwiek zmianie, w szczególności stosunki cywilnoprawne wynikające z łączących nas z Państwem umów. Zmianie ulega numer firmy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS (0000846379), nie zmienia się natomiast nr NIP i REGON. Pozostałe dane również nie uległy zmianie, w szczególności dane adresowe, bankowe, ani też dane osób uprawnionych do reprezentacji Spółki.

Copyright 2022
Created by Special Space
gloves gloves gloves